15/01/2018 Во Македонија денеска времето ќе биде облачно со локални врнежи претежно од снег, главно со...

13/01/2018 Времето денеска ќе биде претежно облачно со слаби проврнувања на дожд и снег на планините....

11/01/2018 Во Македонија денеска времето ќе биде променливо облачно, а попладне во западниот дел од...
Page 1 of 206123...